Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_338be504f80cfce5c07718571290a321, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 ПРО НАС

Вас вітає мережа магазинів Gree

Про нас

gree.net.ua  - фірмовий інтернет-магазин у Києві, що входить до мережі магазинів кліматичної техніки Gree. 

Китайський бренд заполонив серця українців вже давно і мільйони споживачів вже придбали нашу кліматичну техніку. Він асоціюється з довговічністю, надійністю, сучасністю та гарантією якості в кожній одиниці техніки.
.
На сторінках gree.net.ua ви знайдете категорії обладнання для будь-яких цілей:

  • побутові спліт-системи
  • напівпромислові кондиціонери
  • обладнання для вентиляції
  • осушувачі та очисники повітря

Обслуговування

Кожен клієнт нашого магазину може бути впевненим в оригінальності кліматичної техніки Gree. Мережа магазинів надає всі гарантії якості від виробника. 

Ми офіційно співпрацюємо з перевіреною компанією ТОВ "Альянс Клімат". Спеціалісти забезпечать не тільки кваліфікований монтаж, а також подальше обслуговування. У разі виходу з ладу кліматичної техніки нададуть оперативний і якісний ремонт.

Надається гарантія 5 років, а також безкоштовна доставка по всій території України.

Наші спеціалісти з радістю проконсультують та підберуть будь-який тип кліматичного обладнання ТМ Gree. Зв'яжіться за вказаними контактами чи можете залишити запит у формі зворотнього зв'язку. 

Все необхідне в одному місці!